TNS - O nas

Firma

O nas

O nas - TNS

Firma TNS Sp. z o.o. na rynku krajowym i europejskim znana jest od 1989 roku. Na rynku polskim jesteśmy liderem w zakresie produkcji wymienników ciepła i konstrukcji stalowych.

Specjalizujemy się w produkcji i montażu wszelkiego typu konstrukcji stalowych i aluminiowych, montażu instalacji przemysłowych oraz ochrony środowiska (instalacje wodociągowe, zbiorniki, instalacje klimatyzacyjne), usługach ślusarsko-spawalniczych oraz szeroko rozumianej obróbce metalu.

Od momentu powstania TNS Sp. z o.o. skoncentrowała swe działania na realizacji długofalowego planu, którego celem było osiągnięcie pozycji ściśle wyspecjalizowanego oferenta usług z zakresu branży metalowej. Dzięki zdobytemu, wieloletniemu doświadczeniu zarówno na rynku polskim, jak i na rynku niemieckim, który umożliwił Spółce dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz wysoko wykwalifikowanemu personelowi, firma osiągnęła ten cel.

Od 2007 roku do dnia dzisiejszego nasza firma jest już rozpoznawalna w drugim niezwykle istotnym segmencie rynku obok działalności usługowej, a mianowicie jako wyspecjalizowany producent w branży metalowej.

TNS Sp. z o.o. produkuje m.in. aparaturę ciśnieniową, piece do wytopu aluminium, podwozia do ciągników siodłowych, konstrukcje stalowe, a także kontenery samochodowe, przyczepy i naczepy, czerpaki głębinowe oraz łyżki do koparek. Ponadto Spółka realizowała i realizuje wraz z kooperantami liczne projekty inwestycyjne dotyczące infrastruktury drogowej (konstrukcje mostowe).

Zgodnie z przyjętą przez Zarząd strategią rozwoju i dywersyfikacji działalności Spółki został uruchomiony Zakład Produkcyjny w Zawadzkiem, niedaleko Opola. Dzięki temu kolejnym filarem działalności TNS stała się bardzo specyficzna i trudna produkcja urządzeń. Zakład produkcyjny w Zawadzkiem o powierzchni 4500 m2 powstał na terenie fabrycznym dawnej Huty "Andrzej". Kupione hale zostały całkowicie zmodernizowane, a nowoczesny park maszynowy jest wystarczająco wyposażony do produkcji wymienników ciepła, zbiorników, kolumn, rurociągów, prefabrykacji blach na zbiorniki magazynowe, prefabrykacji konstrukcji stalowych.

facebook