TNS - O nas

Firma

O nas

O nas - TNS

TNS Sp. z o.o. jest podmiotem gospodarczym działającym na rynku polskim w zakresie produkcji wymienników ciepła i konstrukcji stalowych.

Spółka TNS na rynku krajowym i europejskim, zwłaszcza niemieckim, znana jest od 1989 roku. Specjalizuje się ona głównie w produkcji i montażu wszelkiego typu konstrukcji stalowych i aluminiowych, montażu instalacji przemysłowych oraz ochrony środowiska (instalacje wodociągowe, zbiorniki, instalacje klimatyzacyjne), usługach ślusarsko-spawalniczych oraz szeroko rozumianej obróbce metalu.

TNS wytwarza również kontenery samochodowe, przyczepy i naczepy, czerpaki głębinowe oraz łyżki do koparek. Ponadto Spółka realizowała i realizuje wraz z kooperantami liczne projekty inwestycyjne dotyczące infrastruktury drogowej (konstrukcje mostowe).

Zgodnie z przyjętą przez Zarząd strategią rozwoju i dywersyfikacji działalności Spółki został uruchomiony Zakład Produkcyjny w Zawadzkiem, niedaleko Opola. Dzięki temu kolejnym filarem działalności TNS stała się bardzo specyficzna i trudna produkcja urządzeń. Zakład produkcyjny w Zawadzkiem o powierzchni 4500 m2 powstał na terenie fabrycznym dawnej Huty "Andrzej". Kupione hale zostały całkowicie zmodernizowane, a nowoczesny park maszynowy jest wystarczająco wyposażony do produkcji wymienników ciepła, zbiorników, kolumn, rurociągów, prefabrykacji blach na zbiorniki magazynowe, prefabrykacji konstrukcji stalowych.

facebook